Ból w lewym biodrze u 22-latka

Witam od okolo4 misiacy mam bol w lewym bioder gdy położę sie na plecach uniósł nogę do góry i gdy ja zacznę opuszczać cos mi w nim przeskakuje i nie wiem co to ma byc dodatkowo boli mnie ono ale byłem na usg biodra i pachwiny i nic ono niewykazalo prosze o szybka odpowiedz co to moze takiego byc,pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji wskazany jest kontakt z ortopedą i przede wszystkim zbadanie biodra, na podstawie samego opisu nie można jednoznacznie ustalić przyczyny dolegliwości.

Wchodzi w rachubę tzw biodro trzaskające zewnętrzne lub wewnętrzne ewentualny konflikt panewkowo udowy, w diagnostyce pomocny bedzie rezonans