Ból w miejscu stabilizacji po operacji kręgozmyku

Jestem 17 dni po operacji kregozmyku l5-s1, laminektomia i stabilizacja n 4 srubach, minęły dolegliwości sprzed operacji tj. zanik czucia w lewej nodze, promieniujacy do pośladków i nóg bol, wchodzenie po schodach bez bólu stało się możliwe ale boli mocno w miejscu stabilizacji, czuje ucisk i rozbieranie, prócz tego coraz częściej pojawiają się krótkie i mocne kłócia w okolicy operowanie i tępy, pulsujący ból odcinka lędźwiowego. Czy te objawy mieszczą się w normie po takiej operacji?

Takie objawy jak Pani przedstawiła jeszcze mogą występować w tak wczesnym okresie po operacji na kręgosłupie. Powinny w przeciągu 2-3 miesięcy powoli się wycofywać. Jeśli objawy budzą Pani silny niepokój proszę w tej sprawie jeszcze bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, który operował Panią.