Operacja kręgozmyku L5S1

Witam, 2 lata temu miałam operację kregozmyku L5S1. Stabilizacja na śrubach, laminektomia. Jest coraz gorzej. Od 2 tygodni mogę siedziec do pół godziny, stać jeszcze krócej. Podczas chodzenia pojawia się ostry ból przez posladki aż do stóp. Mniejszy ból tych okolic jest cały czas. Drętwieją mi stopy i cała lewa noga. Kręgozmyk po operacji 9 mm , obecnie 12 mm a podobno wszystko jest ok. Pozostawiono przepuklinę 8 mm, która"urosła" do 12mm. Mam mocno zwężone otwory mm. kręgowe L5. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest ponowne badanie i okrelsenie obecnie stopnia zmian. prosze koniecznie udac się dolekarza ortopedy.