Ból w nodze a zakrzepica u 29-latki

Witam, jestem od tygodnia na wakacjach za granicą. Od tego czasu zaczęło się rozpieranie w łydce, bóle w stopie i kolanie. Nie ma opuchlizny, ataki rozpieranie łydki nasilają się w nocy. Noga jest ciężka w ciągu dnia. W nocy cieplejsza. Obawiam się, że to zakrzepica - nie wiem czy mogę czekać do powrotu do Polski (za kilka dni) Dodam, ze 6 dni temu upadlam na lewą stronę ciała. Proszę o radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają pilnej oceny lekarza. Proszę zatem udać się na wizytę w miejscu aktualnego pobytu.