Ból w odcinku krzyżowym po pozycji schylonej

Witam, mam 19 lat i 5 dni temu, gdy chciałam podnieść deski w pozycji schylonej, poczułam ból w odcinku krzyżowym kręgosłupa, który utrzymuje się do dziś i nie za bardzo dam radę się schylać. Ból też odczuwam podczas chodzenia po schodach. Nie odczuwam, drętwienia, czy mrowienia kończyn, ale czasami mam takie dziwne odczucie w biodrach.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

ból, który Pani opisuje to najprawdopodobniej lumbago. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Taki ból zwykle przechodzi po 1-2 miesiącach.

Pozdrawiam.