Ból w okolicach wątroby, częste wymioty, krew w ślinie i pulsowanie poniżej żebra

Witam mam 37 lat chciałbym bardzo prosić o pomoc w sensie pokierowania mnie do odpowiedniego lekarza. Od Ponad 6 miesięcy boli mnie w okolicach wątroby. Zacząłem bardzo często wymiotować można stwierdzić że zdarza się to nawet kilka razy dziennie. Do tego wszystkiego jak rano spluwam ślinę czuję krew i jest ona bo ślina jest czerwona nie ma tego bardzo dużo ale... nie powinno być jej w ogóle. Odczuwam bynajmniej na początku takie pulsowanie poniżej żebra po stronie prawej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.