Ból w stopie po bieganiu

witam po ostatnim treningu biegania boli mnie przy ucisniecia palcem w miejscu zaznaczony kolkiem a jak staje noga to kluje w miejscu pokazzanaym strzalka nie bylo zadnych kontuzij bieganie odbywa sie w specjalnym obuwiu do biegania co to moze byc prozeo szybka odpowiedz http://www.sfd.pl/SFD/Images/2015/5/19/782d6a4eb4264105b861ea0270be8493.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie, sprawdzenie ruchomości i bolesności przy odpowiednich ruchach aby móc coś więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie wykonanie RTG, proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.