Ból żołądka, biodra, brzucha i pachwiny u 19-latka z chorobą Hashimoto

Mężczyzna, 19 lat, od pięciu miesięcy mam zdiagnozowane Hashimoto, od dwóch miesięcy czuję ból żołądka, z lewej strony brzucha, biodra, podbrzusza, pachwiny, czasem pleców. Oprócz tego waga spadła od momentu leczenia, objawy: odbijanie, gazy, burczenie w brzuchu, apetyt normalny, stolec barwy jasnobrązowej, ból nie nasila się podczas ruchu, ani dotyku. Echogeniczność serca prawidłowa USG jamy brzusznej prawidłowe, duża ilość gazów w jelitach Badania krwi Eozynofile 0,10 norma MIN 0,10 MAX 0,50

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z tzw. zespołem jelita drażliwego. Sugeruję wizytę u gastroenterologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.