Ból żołądka po niektórych posiłkach oraz wzrost wagi - co może być przyczyną?

witam, mam pytanie. od jakiegoś czasu, może od dwóch trzech miesięcy rybę średnio 1- 1,5 kg na miesiąc, ważyłam ok 66 kg, dziś moja waga to 69,5. nie zmieniłam sposobu odżywiania ani stylu życia, a od jakiegoś czasu czuje ból żołądka po niektórych posiłkach. czym może być to spowodowane. proszę o pomoc, bo niedługo będę szersza niż wyższa

Witam serdecznie,
przyczyn mże być wiele. Może Pani mieć nietolerancje pokarmowe lub alergie. Jeżeli zaś tycie nie jest związane z bólem żołądka to mogą być też problemy z tarczycą, hromonalne lub z cukrem. Proszę udać się do lekarza, który zleci badania.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk