Czy taka waga jest adekwatna do mojego wzrostu?

Mam 18 lat 165 cm wzrostu i wazę 54 kg, czy to dobrze?

Witam serdecznie,

przy wzroście 165 prawidłowa waga to około 55 kg, także Pani waga jest w porządku. Nie mniej jednak to czy mamy zbyt dużo czy mało tkanki tłuszczowej warto sprawdzić podczas pomiarów na specjalistycznej wadze. Czasem jest tak, że waga wydaje się w porządku a możemy mieć nadmiar tkanki tłuszczowej lub niedobory wody. Waga zależy także od budowy ciała i kości.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk