Ból żołądka po posiłku u 20-latka o wadze 135 kg

Witam, mam 20 lat , wzrost 188 cm i waże 135 kg. Nie mam żadnych dolegliwości związanych z mą wagą lecz od pewnego czasu boli mnie żołądek po posiłku i muszę trybie natychmiastowym udać się do łazienki. Mam też tak po daniach smażonych typu kotlet czy ryba ale i też po mleku i kefirze. Wspomnę że robiłem badania ogólne i wyszło wszystko ok tyle że miałam coś podwyższone w wątrobie. Nie palę, nie pije kawy czy koli, unikam alkoholu i też zacząłem ćwiczyć. Czy ktoś może mi pomóc?

Witam
Proponuję sprawdzić " to coś " podwyższone w wątrobie. Jeżeli ból brzucha występuję po rzeczach smażonych - czyli ciężkostrawnych najprawdopodobniej jest to nadwrażliwość jelita , wątroby itp. Proszę udać się do lekarza i zrobić szczegółowe badania. Do uzyskania wyników proszę spożywać produkty lekkostrawne, czyli gotowane. Należy obserwować swój organizm i dokładnie przekazać wszystkie informacje lekarzowi prowadzącemu , tak aby mógł on je połączyć z wynikami badań .
pozdrawiam