Bolące ręce i mięśnie a zarażenie HIV

Czy bolace rece i mięśnie podpachami moga świadczyćo hiv dodam że miałem głupia sytuacje czy mogłem z prezerwztywy nz wibratorze przeniesć coś na penisa bo potem sięonanizowałem robilem test po 20 dniach na hiv był ujemny lekarz stwierdził że juz by cos wykryło czy jest jakis test jaki moge wykonac po 30 dniach i bedzie on pewny byłem u wenerologa i wzioł wymaz spod napletka czekam na wynik

Witam. Zakażenie wirusem hiv w początkowym stadium manifestuje się objawami grypopodobnymi w postaci bólów mięśni, stawów czy głowy. Aby mieć pewność, że do zakażenia nie doszło w Pana przypadku konieczne jest powtórzenie testów po okresie 6-8 tygodni od zajścia.