Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha - co może być ich przyczyną?

Dzień dobry! Od jakiegoś czasu dokuczają mi zaparcia, a niedawno jeszcze biegunka, która już ustąpiła. Odczuwam również kłujący ból w dole brzucha z lewej i prawej strony, z czego częściej właśnie z lewej. Jakiś czas temu odczuwałam również bóle żołądka, które nasilały się po posiłku, niezależnie jakim, ale ostatnio to ustępuje, pojawia się coraz rzadziej. Chciałam się dowiedzieć, co to może być, bo obawiam się, że to coś może z jelitem grubym. Dodam, że w dzieciństwie, w wieku 3 lat, miałam niedrożność jelita cienkiego, która była usuwana operacyjnie poprzez masaż wewnętrzny i nie potrzebne było ucinanie jelita. Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Opisywane dolegliwości mogą, ale nie muszą, wiązać się z chorobą przewodu pokarmowego. Mogą mieć charakter zaburzeń czynnościowych. Konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego, badanie przedmiotowe i wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych. Radzę więc udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką. 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy