Bóle brzucha i wymioty u 6-latki

Witam od niedzieli rano moja 6 letnia córka ma ból brzucha,nic nie je,pije tylko wtedy kiedy ją bardzo i długo proszę to popije małego łyczka.byłam już na 3 wizytach i nic niby ok.tylko ma dużo pić.A my już nie dajemy rady z tym bólem w okolicy pępka i wymiotuje jakby samą śliną.Dodam że mieszkamy w Irlandi.Aurelia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli wymioty będą się utrzymywać proszę ponownie skonsultować się z pediatrą.