Bóle brzucha po zjedzeniu posiłku

Po każdym posiłku przez kilka godzin boli mnie brzuch, z każdym dniem jedzenie jest coraz bardziej męczące. Każdy posiłek jest mniejszy od poprzedniego, na dzień dzisiejszy spożywam lekkie dwa posiłki a ból nie ustępuje. Co powinnam zrobic ?

WItam,

W takim przypadku warto pomyslec o badaniu endoskopowym przewodu pokarmowego - gastroskopii. Warto skonsultowac objawy ze specjalista gastroenterologiem.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga