Bóle głowy, nosa i skroni oraz bóle kręgosłupa a przepuklina kręgosłupa

Rok tamu zdiagnozowano u mnie przepukline w odcinku lędzwiowym,po tabletkach bóle ustąpiły.Od lutego zaczeła boleć mnie głowa najbardziej policzki,nos skronie(zatoki czyste)teraz wróciły bóle pleców,doszło mrowienie w palcach u nóg i rąk,ból nóg i rak,ramion,szyi,tył głowy czy to może być od tego kregosłupa ponieważ boje się że to SM.Wizyte u neurologa mam w listopadzie teraz będe miec rehabilitacje

Witam,
proponowałbym zaczekać do wizyty u neurologa z wróżeniem z objawów choroby SM. Ta choroba ma zbyt wiele postaci i wymaga kilku badań, żeby ją stwierdzić. Do konsultacji proszę się zastanowić czy bóle czasem nie są skorelowane ze zmianą jakichś nawyków, z obciążeniem fizycznym lub emocjonalnym, z przyjmowaniem pokarmów lub leków, których do tej pory Pani nie używała. Obserwować rozwój sytuacji w trakcie rehabilitacji z nastawieniem na wyzdrowienie a ostatnie zdanie w kwestii diagnozy podarować lekarzowi. Pozdrawiam