Bóle głowy przy wrodzonym wgnieceniu podstawy czaszki

mam wrodzone wgniecenie podstawy czaszki i żyje z ciągłym bólem głowy, zawsze kleszcze czepiały się mnie jak psa i nigdy nie miałam problemów od pewnego czasu mam bóle głowy, karku, kręgosłupa, nadgarstków, kostek, nie mogę wyjść na słońce bo robi mi się słabo pocę się i mdli mnie i jestem bez sil gryza mnie nawet biedronki. podstawowe badania krwi są w normie a ja cierpię i nikt nie potrafi mi pomóc w walce z bólem mam nawet myśli samobójcze co mam robić mieszkam obecnie we Włoszech proszę rade

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Objawy jakie Pani opisuje mogą wynikać z wady wrodzonej oraz z boreliozy. Zdecydowanie wskazany jest kontakt z lekarzem celem złagodzenia bólu i postawienia właściwego rozpoznania i leczenia.