Bóle głowy w różnych miejscach głowy

Witam serdecznie od dwóch dni strasznie boli mnie głowa w różnych miejscach z tyłu w okolicy czoła na czubku. I czuje się lekko osłabiona wydaje mi się ze przez ciśnienie . Mam lekko załzawione oczy. rano jak się budzę lekko zaropiale. Ból jest taki jakby klujacy. Czy to możliwe ze głową boli aż 3 dni z przerwami? Dodam że późno tez kładę się spać i dość długo śpię. Proszę o odp co może być przyczyna

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podstawowych informacji i badania pacjenta trudno określić co może być przyczyną. Na pewno prosze skontrolować ciśnienie krwi, zaróno zbyt wyskie jak i niskie może być przyczyną bólu, wada wzroku, i wiele innych... Prosze udać się do lekarza jeśli ból nie ustąpi.