Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle głowy w różnych miejscach i stresy

Dzień dobry. Dziś 5 dzień z rzędu boli mnie głowa. Nie jest to ból bardzo ostry, tylko taki tępy, uciskowy (bardzo wkurzający, ale do zniesienia) w różnych częściach głowy. Trwa cały dzien z przerwami. Jak się czymś zajmę to go nie czuję. Ostatnio mam trochę stresów.. Może być on wynikiem stresu bądź pogody (zmienne ciśnienie)? pierwszy raz mam tak, że czuję go kilka dni. Powinnam się uspokoić, czy jednak zacząć się martwić i iść do lekarza?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam Panią, objawy wskazują prawdopodobnie na napięciowy ból głowy, który pojawia się wskutek stresu i napięć emocjonalnych. Jednak przedłużający się ból powinien skłonić Panią do konsultacji lekarskiej. Warto wykluczyć inne przyczyny dolegliwości. Jeżeli potwierdzi się napięciowy ból głowy warto skorzystać ze spotkań z psychologiem które pozwolą Pani lepiej radzić sobie z napięciami i stresem. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Agnieszka Szafrańska-Romanów pracuje w Warszawie jako pedagog, psycholog i psychoterapeuta. Swoim pacjentom oferuje realną pomoc w zakresie utrzymania oraz przywrócenia równowagi zdrowia psychicznego. Z jej usług można obecnie skorzystać podczas wizyty w Centrum probalans, a także w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy