Bóle głowy w różnych miejscach i stresy

Dzień dobry. Dziś 5 dzień z rzędu boli mnie głowa. Nie jest to ból bardzo ostry, tylko taki tępy, uciskowy (bardzo wkurzający, ale do zniesienia) w różnych częściach głowy. Trwa cały dzien z przerwami. Jak się czymś zajmę to go nie czuję. Ostatnio mam trochę stresów.. Może być on wynikiem stresu bądź pogody (zmienne ciśnienie)? pierwszy raz mam tak, że czuję go kilka dni. Powinnam się uspokoić, czy jednak zacząć się martwić i iść do lekarza?

Witam Panią, objawy wskazują prawdopodobnie na napięciowy ból głowy, który pojawia się wskutek stresu i napięć emocjonalnych. Jednak przedłużający się ból powinien skłonić Panią do konsultacji lekarskiej. Warto wykluczyć inne przyczyny dolegliwości. Jeżeli potwierdzi się napięciowy ból głowy warto skorzystać ze spotkań z psychologiem które pozwolą Pani lepiej radzić sobie z napięciami i stresem. Pozdrawiam i życzę zdrowia.