Co może znaczyć ucisk w głowie e różnych miejscach?

Dzień dobry, od prawie miesiąca odczuwam ucisk w głowie , w różnych miejscach, nie jest to ból lecz ściskanie , ciśnienie ok. 4 lata temu miałam tk głowy. Czy to może być coś groźnego?

Raczej związane z napięciem, może też brakiem ruchu, komputerem

Bóle o zmiennej lokalizacji, mierne, pewnie od d awna TK przed 4 laty ? z tego powodu? w normie

Jeśli nadal problem, to zapraszam na pełną konsultacje neurologiczną Pozdrawiam i zapraszam dr med Maria Wysocka-Bąkowska specjalista neurolog