Bóle jelit o różnym natężeniu, nie ustępujące po defekacji

Od dłuższego czasu mam problemy z trawieniem. Stolec jest z reguły papkowaty, występują niestrawione resztki. Kiedy jest uformowany, ma zwężoną średnicę (wygląda, jakby był "ścięty" w połowie). Duża ilość gazów, gwałtownie oddawana przy wypróżnianiu. Do tego ciągłe bóle jelit o różnym natężeniu, nie ustępujące po defekacji. Występuje również wypadanie odbytu przy defekacji. Test na krew utajoną negatywny. W morfologii obniżone neutrocyty (43,8%; zakres 50-70). Kolonoskopia pod koniec maja.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę wykonać zalecane badanie i udać się do lekarza prowadzącego. co do wypadania odbytnicy konieczna wizyta u lekarza proktologa.