Bóle kłujące i ucisk w lewym boku pod żebrem oraz wzdęcia

Witam,mam taki problem.6 dni temu połknęłam niechcący małą kostkę z filetu kurczaka(poczułam ją przy przełykaniu).Przestraszyłam się tego.Od tamtej pory mam bóle kłujące i ucisk w lewym boku pod żebrem oraz wzdęcia.Nie wymiotuję,oddaję stolce.Boję się ciała obcego w przewodzie pokarmowym.Cierpię na zesp jelita drażl.Czy wyżej wym objawy to IBS,czy ciało obce?Zbadała brzuch dotykowo 1 lekarka i powiedziała,że brzuch jest bez oporów,miękki,napięty i zgazowany i że to IBS.Nie wiem,czy na pewno?

Witam.

Być może są to tylko objawy IBS.
Żeby wykluczyć ciało obce w przewodzie pokarmowym można wykonać zdjęcie przeglądowe jamy brzusznej.

Po 6 dniach jednak istnieje prawdopodobieństwo, że kostka mogła zostać wydalona lub strawiona.
Jeśli natomiast kostka gdzieś zatrzymała się w p. pokarmowym, to może być widoczna na RTG (jako struktura uwapniona).