Bóle kończyn, bóle w klatce piersiowej promienujące do ramion

Witam.. od dłuższego czasu miewam bóle kończyn do tego bóle w klatce piersiowej promienujące czasami do ramion (czasami też kłócia) ... do tego pojawiają się dziwne plamy na skórze.. wczoraj noga mnie bolala cały dzień dzisiaj widze że mam plame żółtą i od miejsce gdzie jest ta plamka noga mnie bolała... dzisiaj zauważyłem ogromną plamę po przeciwnej stronie łokcia lewej ręki również boli od tego miejsca. USG brzucha ,EKG, byłem u kardiologa wszystko wporządku... a ja dalej źle się czuje :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę ponownie udać się do lekarza.