Bóle kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego

Dzień dobry. Mam problem z kręgosłupem. Mam 21 lat, kilka miesięcy temu podnosiłam coś bardzo ciężkiego i poczułam małe 'pyknięcie' w kręgosłupie, zakręciło mi się troszkę w głowie. Później trochę o tym zapomniałam, bo nie bolało. Teraz natomiast od jakiegoś czasu mnie boli (w odcinku piersiowym). Ogólnie też kiedy trochę pochodzę, mimo dobrych butów bardzo boli mnie kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy. Jest to potwornie uciążliwe. Proszę mi doradzić, co powinnam zrobić. Lekarz rodzinny zalecił witami

Dzień dobry

Zalecam prześwietlić kręgosłup by dokładnie ocenić miejsce i przyczynę Pani dolegliwości. Następnie proszę udać się do ortopedy, który pokieruje dalszym leczeniem- najprawdopodobniej skieruje Panią na fizjoterapię (zabiegi fizykalne w celu zmniejszenia bólu oraz ćw wzmacniające mięśnie kręgosłupa i w razie potrzeby ćw korekcyjne).

Pozdrawiam