Jak interpretować wynik badania RTG kręgosłupa lędźwiowego-krzyżowego?
Proszę o interpretację wyników badania RTG kręgosłupa lędźwiowego-krzyżowego. "W odcinku lędźwiowym kręgosłupa niższy wrodzony lub dyskopatyczny jest krążek L5-S1 i niewielki tyłozmyk trzonu L5, poza tym zmian nie stwierdzono". Jakie dalsze badania bądź leczenie powinienem wdrożyć? Jakie leki zażywać?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Leczeniem z wyboru jest farmakoterapia oraz rehabilitacja.
Wskazana konsultacja z lekarzem neurologiem i rehabilitacji medycznej celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.