Bóle mięśni i stawów po mastektomii

Witam. W maju 2013 r przeszłam mastektomię. Później miałam cztery dawki chemii, którą skończyłam w sierpniu 2013 r. Mój nowotwór jest potrojnie ujemny więc leczenie jest zakończone. Zgłaszam się na badania kontrolne. Od pewnego czasu bardzo bolą mnie mięśnie i stawy. Czasem tak mocno, że nie mogę utrzymać kubka z kawą. Co można na to poradzić?

Proponuję zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zlecenia i wykonania badań diagnostycznych , które pomogą postawić rozpoznanie przyczyn dolegliwości i co za tym idzie - ustalenia leczenia!!! z.żurawski