Bóle oczu i zatok przy uzależnieniu od dopalaczy

Witam. Jestem.osoba uzalezniona od dopalaczy i odczuwam dziwne uczucie w oczach tak jakby miały mi zaraz wypasc oraz uczucie w zatokach tak jakby mialo cos tam zaraz wybuchnac, pytanie moje brzmi o to tak: czy gałki oczne moga wypasc lub co powoduje to odczucie moze to byc odluzowanie siatkowki czy jest to po prostu wymysl mozgu?

witam,
gałki oczne nie mogą "wypaść".
Jednak zalecałabym jak najszybciej zgłosić się do poradni leczenia uzależnień, ponieważ dopalacze wywołują wiele szkód zdrowotnych w organizmie i zdecydowanie nie powinna Pani ich zażywać.

pozdrawiam!