Bóle pach po zabiegu laserowej depilacji

W wtorek 22.11 byłam na pierwszym zabiegu laserowej depilacji pod pachami. Wszystko było dobrze do wczoraj (sobota) kiedy podczas sięgania czegoś z półki poczułam ze zaczyna mnie boleć pacha (jakbym sobie coś naciagnela) w domu sprawdziłam i mam pod skórą mały guzek który boli gdy się go dotyka. Obok (nie bezpośrednio na) widzę małego ropnego pryszcza. Czy te zmiany mogą długo się utrzymywać i czy to pewnie ze wystąpiły przez laser, czy też może to być zbieg okoliczności?

Dzień dobry,

Czasami zdarza się, że po zabiegu epilacji laserowej pach okolica ta jest podrażniona przez kilka dni i obolała w dotyku. Natomiast nie spotkałam się aby po zabiegu powstawały guzki. Jeśli zmiany Panią niepokoją i nie ustąpią w ciągu najbliższych dni proszę się skontaktować z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie.