Bóle pachwiny przy podnoszeniu się z łóżka

Witam mam 28 i niecałe dwa tygodnie temu zacząłem odczuwać ból przy podnoszeniu się z łóżka w lewej pachwinie. Szczerze mówiąc jest to ból przypominający swego rodzaju przesilenie mięśni, jednakże prowadzę aktywny tryb życia i ten stan mnie niepokoił dlatego zgłosiłem się do lekarza, ten nie stwierdził żadnego guzka co by świadczyło o przepuklinie pachwinowej jednak niektóre objawy wskazują na to choćby ból który pojawia się czasem przy kaszlu, czy to aby na pewno nie przepuklina?

Witam, może to być przepuklina we wstępnym okresie tzw "incipiens" - bez pełnego obrazu, a może jedynie nadwyrężenie mięśni. Może usg. Jeśli nic w badaniu - trzeba będzie poczekać - czas pokaże i rozstrzygnie. Do tego czasu zakaz dźwigania ciężarów i przesilania.