Bóle pęcherza przy kamieniach nerkowych

Dzień dobry. Posiadam kamienie nerkowe wykryte przypadkiem. Rodziłam 1,5 miesiąca temu od tej pory juz kilka razy boli mnie pęcherz (parcie na pęcherz ) oraz nerki ale nie jest to kolka wg badania moczu ktore odbyly sie na pogotowiu bakterie były ale nieliczne wg mojej pani dr nie bylo wtedy infekcji. Nie pomaga zumar ani furagina na ten pecherz. prosze o pomoc co moze mi dolegac

Dolegliwości pęcherzowe spowodowane mogą być stanami zapalnymi, wynikającymi z infekcji bakteryjnej, jak również całą gamą zapaleń pochodzenia bezbakteryjnego. Ich rozpoznanie i leczenie znacznie przekracza formę i zakres porady internetowej. Widzę konieczność konsultacji specjalisty urologa. Pozdrawiam rh