Bóle piersi związane z siedzącym trybem pracy

Witam, Od ponad roku mam pracę siedzącą,pracuję po 13 godzin codziennie przed komputerem.Od około 2 miesięcy odczuwam bóle w prawej piersi.Ginekolog po badaniu stwierdził,że nic złego się nie dzieje. Mimo to ból piekący, kłujący, rwiący występuje właśnie zazwyczaj w pracy kiedy siedzę. Boli mnie też kręgosłup , czy możliwe aby bóle prawej piersi były związane z siedzącym trybem pracy? Jeżeli nie to jaka może być tego przyczyna?

Wadliwa, wymuszona postawa może dać ból, który Pani opisuje. Należy rozważyć zmianę pozycji, siedzenie, użycie klęcznika, są różne sposoby stosowane przez osoby pracujące przy komputerze. Musi Pani zapoznać się z tymi możliwościami choćby w Internecie. To Pani zdrowie. Nikt inny nie jest za to odpowiedzialny.