Bóle po artroskopiii kolana

Witam. 3 tygodnie temu miałem artroskopie kolana lewego. Od wczoraj zaczęłem odczuwać ból po zewnętrznej stronie kolana i uczucie jak coś tam siedziało w stronę uda. Przy chodzeniu musze kierowc kolano w stronę prawego kolana. Do tego przy chodzeniu czuje "pykanie" w lewej części tego kolana. Z góry dziękuje za pomoc.

Witam. Tego typu objawy, szczególnie jeśli mają charakter stały wymagają konsultacji z ortopedą który przeprowadzi bezpośrednie badanie.