Bóle po operacji ropnia i oczekiwanie na kolejną operację

Sebastian z Wiednia dobry wieczór mam pytanie do lekarzy. W dniu 3 czerwca pojechałem do szpitala z bólem koloodbytowym. Lekarz stwierdził ropień i za 6 godzin miałem operacji chodzę no kontrole ale dalej mam bóle wstawione mam 2drenaze związane lekarz powiedział że będzie jeszcze 1operacja która będzie około 2 godzin na czym będzie polegać tą operacja bo ja z niemiecku ni bardzo ich rozumie dziękuję

Nie wytłumaczę jaki ma być kolejny zabieg nie znając dokładnej dokumentacji klinicznej Pana ani nie badając bezpośrednio Pana. Być może doszło do wytworzenia przetoki odbytniczej. Usuwanie takich przetok jest dość skomplikowanym i trudnym zabiegiem. Proszę o szczegółowe informacje kliniczne, a postaram się udzielić konkretnych odpowiedzi.