Operacje ropnia okołoodbytniczego i wysoka gorączka

Witam. Operacje ropnia około odbytniczego miałem 13.11.2015. Zostałem na drugi dzień wpisany ze szpitala niestety bez antybiotyku. Okropnie gorączkowalem. Antybiotyk został mi dopiero podany 15.11.2015 w godzinach wieczornych. Trochę mnie martwi że do dziś utrzymuje mi się gorączka na poziomie 38-39 stopni. Trochę mnie to martwi...proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego lub kierującego na zabieg. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.