Bóle pod pępkiem przy dobrych wynikach badań

Witam mam pytanie mam bol pod pepkiem lub od ugniatania ubrania jak siedze. Dzieje sie to kilka miesiecy jak chodze nie odczuwam bolu mam apetyt nie mam wymiotow nie narzekam na jedzenie ale pojawia sie ten bol przy ugniataniu w spodnich czy moze byc cos powaznego w moczu nic nie wyszlo

Renata GrzechociĹska

Witam.
Być może objawy spowodowane są zbyt ciasnym ubraniem. Może Pan również wykonać USG jamy brzusznej.
Pozdrawiam