Bóle podbrzusza i zawroty głowy a owulacja

okres miałam od 22.12.14 do 26.12.14, 2 prawdopodobne terminy kiedy plemniki mogły się dostać do pochwy to 29.12.14 lub 31.12.14, od 3 dni boli mnie podbrzusze, kręci mi się w głowie. Zrobiłam test, wyszedł negatywny. O co chodzi? co się dzieje? czy to ciąża, czy może objawy związane z owulacją?

witam,
nie podała Pani długości cyklu.
Trudno okreslić zatem czy miała Pani podczas stosunków dni płodne i czy mogło dojść do zapłodnienia.
Obecne objawy mogą być związane owulacją, wczesną ciążą.
proponuję wykonać test ciążowy

pozdrawiam!

stosunek w Siodmym i dziewiątym dniu cykluwięc teoretycznie jeśli masz krótki cykl to może to być ciąża ale jeszcze w testach nie wyszła może to też być owulacja jeśli masz bardzo długi cykl może on być różnej długości w stosunku do poprzednich