Bóle prawego podbrzusza promieniujące do pachwiny

Witam od 4 dni mam bóle prawego podbrzusza promieniujące do prawej pachwiny, jest to ból kłujący. byłam u lekarza pierwszego kontaktu i nie stwierdził nic znaczącego zrobiłam na własna rękę usg brzucha które jest w normie. Nie mam gorączki ani wymiotów. Jak podnoszę nogę do góry to sie nic nie dzieje. jestem 4 dni po miesiączce. Co mam jeszcze zrobić. Pomocy

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ortopedą, ponieważ z opisu przeprowadzonych badań przyczyna jest raczej w układzie ruchu a nie schorzeniu internistycznym.