Bóle w klatce piersiowej po kardiowersji

Kilka miesięcy temu byłem w szpitalu ze względu na arytmię. Miałem robiony zabieg kardiowersji 2 razy dzień po dniu i wypuszczono mnie do domu. Od tego czasu życie stało się koszmarem, ciągłe bóle w klatce, pogotowie i oczywiście nic nie wykryto. Cały czas się boję zawału ale ostatnio zacząłem chodzić intensywnie na koszykówkę (trenowałem koszykówkę 10 lat) i ani podczas ani po treningu nic złego się z sercem nie dzieje. Czy jeżeli miałbym jakieś choroby sercowe wysiłek fizyczny by je wykazał?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.