Bóle w okolicach szyi, w klatce piersiowej a niepokojące wyniki badań krwi

Witam, Bardzo niepokoję się o swoje zdrowie. Odczuwam dziwne bóle w okolicach szyi, nie wiem czy to nie są węzły chłonne. A do tego równie dziwne bóle w całym ciele, raz w klatce piersiowej, raz w plecach, bardzo dziwne, ale częste. Do tego niepokojące wyniki badania krwi- spadek białych krwinek- 35,7% oraz wzrost limfocytów- 50,7% i monocytów 12%, reszta odczynników w normie. Co to może być? Oczywiście niepokoję się o stany rakowe....

Piotr Pilarski

Opis sugeruje zakażenie wirusowe. Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.