Bóle w okolicy lewej pachwiny i bóle podbrzusza

Mam 40 lat.Od jakiegoś czasu występują u mnie bóle w okolicy lewej pachwiny oraz lewej dolnej części podbrzusza, bóle te występują około 15 dnia cyklu miesiączkowania. Częstomocz ale tylko nocą, duże parcie na pęcherz ale mocz skąpy, nie jest to zależne od cyklu miesiączkowego. Mam bolesne miesiaczki. Badania moczu krwi w normie cytologia dobra trzon macicy przodozgiety nieco powiekszony na tylnej ścianie mięśniak o średnicy 1.2 cm przydadki po obu stronach bez zmian. Na bol pomaga ibuprofen.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu nie mogę stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną Pani dolegliwości. Może jest to ból spowodowany owulacją. Zachęcam do kontaktu z ginekologiem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski