Bóle w pachwinie a możliwość przewiania

Witam ! Wczoraj, byłem ze znajomymi, wygłupialiśmy się, sądzę, że byłem spocony, dodam, że byliśmy na dworze. Skakaliśmy sobie na plecy po 3-4 osoby, następnie siadłem na zimnym krawężniku siedziałem dłuższy czas. Dziś rano obudziłem się z bólem w prawej i lewej pachwinie, czy to może być przepuklina, lub jakieś zaziębienie ? Dodam, że od momentu mojej pobudki minęło około 30 minut i ból z prawej pachwiny całkowicie znikł, a z lewej przeniósł się w lewą część podbrzusza, jest on o wiele mniejszy

Witam,
najprawdopodobniej dolegliwości zostały spowodowane przez zbyt gwałtowne ruchy i rozciągnięcie mięśnia biodrowo-lędźwiowego. Do końca dnia powinno samo przejść. Jeżeli nie przejdzie proponuję udać się na konsultację do fizjoterapeuty. W domu porozciągać mięsień prosty uda i biodrowo-lędźwiowy oraz grupę kuszowo-goleniową.
Pozdrawiam Dziękuję.