Bóle w podbrzuszu przypominające bóle przy okresie

Dobry wieczór. Od około 7m mam bóle w podbrzuszu, przypominające bóle przy okresie. W styczniu miałam USG, na którym nie wykryto nic. Okresy regularne, stolce normalne. Nie wymiotuję, choć niemal codziennie miewałam nudności do ok. 2 tyg temu, kiedy rozpoczęłam dietę oczyszczającą. Nie jem mięsa, nabiału, jaj, zbóż zawierających gluten, soji, cukru, nie używam soli, pijam herbaty ziołowe i świeżo wyciskane soki. Po ok. 4 dniach diety nastąpiła poprawa, ale po 10 dniach bóle wróciły.

Ale trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Bez badania bezpośredniego lekarskiego i przynajmniej badań podstawowych (np. laboratoryjnych, świeżego USG jamy brzusznej, badania ginekologicznego, USG przezpochwowego) nie udzielę konkretnej odpowiedzi w tej sytuacji i nie wyjaśnię przyczyn dolegliwości.