Bóle zęba podczas schylania po zatruciu

Jestem 4 dzien po zatruciu zeba a zab nadal boli przy schylania i przy dotyku jest bardzo mocno boli jak cos chce ta strona zjesc bardzo mocno boli czy moze zaszczelny opatrunek jest w srodku i co zrobic by przestał bolec

Witam serdecznie,
Ciężko stwierdzić jaka może być przyczyna bez zdjęcia i bez badania klinicznego. Ząb po zatruciu może czasami boleć, ponieważ środek dewitalizujący potrzebuje czasu, aby w pełni zatruć zęba. Może też to lekarstwo mieć niewystarczający dostęp do miazgi zęba (tkanek wewnątrz zęba). Najlepiej zgłosić się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg. Bez profesjonalnej wizyty nie jest Pani w stanie uciszyć bólu inaczej, niż poprzez zażycie środków przeciwbólowych.