Bóle zębów i stan po usunięciu korzenia

witam mam problem z zebami nie daje rady z bolu poltora tyg temu mialam wyrywany tylni kozen z dolnej szczeki zab 6 chyba mysalam ze bedzie ok ale nie jest bola mnie nastepne zeby mam takie promieniowani na 2 stronie szeki jak cos zjem lapie mnie straszny przenikliy bol a biore 2 raz antybiotyk blagam o pomoc marta

Witam, jeżeli otrzymała Pani antybiotyk po usunięciu korzenia to znaczy, że był stan zapalny a w takich sytuacjach rana może goić się trudniej i dłużej.Natomiast nie ma możliwości promieniowania bólu na drugą stronę szczęki. Jeżeli występuje ból po drugiej stronie to przyczyna jest w zębach po tej właśnie stronie i powinna Pani zgłosić się do lekarza, który zbada i oceni stan zębów i podejmie odpowiednie leczenie.Pozdrawiam