Bolesna zmiana skórna

Witam. Mam taki problem a mianowicie: między nogami wyskoczył mi tzw. Wrzód potocznie mówiąc, miałem już takie przypadki np. na nodze lub na skórze nad penisem. Teraz jest problem bo nie dość że nie mogę chodzić to jeszcze jest problem bo zawsze wyciskając to wszystko się kończyło dobrze prócz blizny a teraz po wyciśnięciu całej ropy został mi gózek który bardzo boli i nie da się chodzić. Proszę o szybką pomoc, niestety jestem za granicą a iść do lekarza to tu jest problem. Proszę o domowy sposó

Domowym sposobem można kisić ogórki, ale nie leczyć ludzi. W opisanym przez Pana stanie trzeba pójść do lekarza i to szybko. Potrzebne będą antybiotyki, być może nacięcie ropnia. Choroba nie wie, że jest Pan za granicą. Tylko na Antarktydzie nie ma lekarza, na pozostałych kontynentach zawsze jakiegoś Pan znajdzie.