Bolesne guzki i czerwone policzki przy trądziku u 22-latki

Od kilku lat borykam sie z trądzikiem , ale od pewnego czasu, kiedy zaczęłam pracować,stan sie pogorszył , zaczęły pojawiać sie guzki , które są bardzo bolesne. Dermatolog przepisał mi antybiotyk, który nic nie pomógł. Maści strasznie wysuszają mi skore ale nie zapobiegają , poza tym policzki mam czerwone, czuć guzki pod skóra. Moja twarz wyglada okropnie. Mam 22 lata, nigdzie nie mogę wyjsć bez makijażu , który i tak tego nie kryje. Jak tu żyć ?

Nie wiemy nic o tym czy wykonała Pani jakiekolwiek badania w kierunku trądziku, jak długo stosowana jest już terapia. Czy nawilża Pani skórę?

Warto do takiej terapii dołączyć stosowanie nanosrebra w sprayu oraz peelingi medyczne. Terapia leczenia trądziku jest wielomiesięczna.

Polecam podkłady z rimmel stay matte