Bolesne miesiączki i sposoby na złagodzenia bólu

Witam. Mój problem polega na tym, że mam bardzo bolesne miesiączki. Byłam u 2 lekarzy - ginekologów, jednak nic nie wykryto u mnie chorobowego. Jestem już zapisana na konsultację do innego ginekologa. Jednak myślę i są to potwierdzone informacje przez wyżej wymienionych lekarzy że to może być dziedziczne - moja mama również cierpiała takie dolegliwości. I mam pytanie: jakie zioła należy pić by złagodzić ból. W internecie jest tyle różnych przykładów, że ciężko o rozeznanie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wśród ziół, które mogą zmniejszyć Pani dolegliwości bólowe występujące w trakcie miesiączki znajdują się: napar z krwawnika, rumianku ale także melisy, szałwii i rozmarynu. Podane napary warto pić 3 razy dziennie około 2-3 dni przed miesiączką.