Bolesność brzucha a gluten

Czy lek typu no-spa złagodzi ból brzucha przy nadwrażliowści na gluten czy pomoc przynosi tylko dieta?

Jeżeli Pani organizm ma problem z tolerancją glutenu, to niezależnie od mechanizmu fizjologicznego jaki ma tutaj miejsce, jedynym skutecznym rozwiązaniem mającym na celu łagodzenie objawów jest dieta pozbawiona źródeł gultenu.