Nasilające się bóle brzucha, zdiagnozowanie refluksu żółciowo-przełykowego

Witam.Mam na imię Milena i mam 27 lat,choruję na cukrzycę typu I od 11 lat.Mój problem dotyczy układu pokarmowego z którym borykam się od dziecka zdiagnozowano u mnie refluks żółciowo-przełykowy.Od kwietnia tego roku bóle brzucha zaczęły się nasilać i dostawałam bardzo duży brzuch dodatkowo doszły częste biegunki i nudności głównie po zjedzeniu produktów które zawierają pszenicę.Nie mogę jeść nabiału ani mleka. W ciągu miesiąca schudłam 6 kg.Czy znalazł by się ktoś aby mnie konkretnie przebadał

Witam,

Czy robiła Pani sobie testy na nietolerancję pokarmową (mam na myśli m.in. gluten)?
Gdyż oczywiście biorąc pod uwagę Pani dolegliwości, jakie odczuwa Pani po spożyciu produktów będących źródłem pszenicy - może mień Pani nietolerancję glutenu.
Jedynym i skutecznym lekarstwem w takim przypadku jest dieta bezglutenowa.
Pozdrawiam

Witam
Prawdopodobnie jest Pani uczulona na gluten oraz laktozę. Powinna Pani przejść na odpowiednią dietę, którą ułoży dietetyk lub diabetolog. Pozdrawiam