Bolesność dziąsła u 23-letniej osoby

Witam, od czterech dni bardzo bolą mnie dziąsła, w dolnej części zębów. Po czterech dniach zauważyłam, że dziąsła są bardziej białe niż różowo-czerwone. Od czterech dni zażywam, Apap Extra, Ketanol, Klimicin. Płuczę gardło wodą utlenioną z wodą 3x dziennie, myję zęby 3 razy dziennie pastą Colgate oraz pastą Parodontax. Proszę o bardzo szybką odpowiedź, gdyż w sobotę mam umówioną wizytę lekarską. Z góry bardzo dziękuję.

Bardzo dobrze , że ma Pani umówioną wizytę. To jedyne co mogłabym doradzić. Bez zbadania , na podstawie załączonego opisu trudno cokolwiek orzec..